НОВИНИ

У Білому домі обережно прокоментували заяву Путіна про виведення військ із Сирії

Мовляв, треба спочатку зрозуміти, "які саме наміри має Росія".

Сполучені Штати мають оцінити справжні наміри Кремля після заяви російського президента про вивід військ із Сирії. З такою обережною оцінкою виступив у понеділок, 14 березня, під час щоденного брифінгу в Білому домі речник адміністрації президента США Джош Ернест.

"Ми маємо побачити, які саме наміри має Росія", - сказав Ернест, коментуючи висловлювання Путіна про виведення "основної частини російського контингенту" із Сирії.

При цьому представник Білого дому нагадав, що американська сторона неодноразово акцентувала увагу на тому, що російські сили лише підтримують режим Асада, що ускладнює досягнення політичного переходу в Сирії.

"Для мене складно оцінити, які наслідки це матиме на переговори та до яких змін це призведе в подальшому", - зауважив Ернест.

Тим часом, під час брифінгу в Державному департаменті США речник відомства Джон Кірбі ухилився від коментарів щодо заяви російського президента. Він зауважив, що на той момент ще не ознайомився з офіційним повідомленням про позицію російської сторони.

Нагадаємо, 14 березня стало відомо, що Путін наказав вивести основну частину російських військ із Сирії.