НОВИНИ

На Закарпатті затримали прикордонників, які збирали "данину" за контрабанду

Зловмисники за гроші систематично сприяли незаконному переправленню через державний кордон товарів широкого вжитку, у тому числі і цигарок.

На Закарпатті Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою та працівниками внутрішньої безпеки прикордонної служби викрили корупційну діяльність посадовців Мукачівського прикордонного загону. Про це повідомили в прес-центрі СБУ.

Згідно з повідомленням, зловмисники за гроші систематично сприяли незаконному переправленню через державний кордон товарів широкого вжитку, у тому числі і цигарок.

Правоохоронці затримали старшого зміни прикордонного наряду з «чорною» касою нічної зміни на суму приблизно 27 з половиною тисяч гривень. Цього ж дня був затриманий безпосередній начальник старшого зміни за підозрою у сприянні незаконному переміщенню цигарок через державний кордон.

Розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні оперативно-слідчі дії.

Як повідомлялося, голова ОДА Геннадій Москаль вирішив лабораторно визначити походження контрабандних сигарет на Закарпатті.

Нагадаємо, в Угорщині затримали 18 митників за сприяння контрабанді через Закарпаття.

Також Геннадій Москаль раніше назвав три джерела контрабанди сигарет на Закарпатті.