НОВИНИ

  ▪   Тиждень

У зоні АТО розкрили схему контрабанди товарів у “ДНР”, організовану “переселенкою”

Жінка наймала водіїв із власним транспортом, які провозили товари в обхід блокпостів.

На дорозі біля Верхньоторецького Донецької області, яка веде в обхід блокпостів першого та другого рубежів на окуповану територію, виявили вантажний автомобіль із товарами широкого вжитку. Про це Тижню повідомило джерело у спецпідрозділі податкової міліції у зоні проведення АТО «Фантом».

Затримання провели співробітники служб, які входять до складу зведеної мобільної групи, у тому числі співробітники спецпідрозділу податкової міліції у зоні проведення АТО «Фантом» Державної фіскальної служби.

Правоохоронці з'ясували, що товар належить мешканці окупованого Донецька, що організувала схему з доставки різноманітних товарів до “ДНР”, наймаючи водіїв із власним транспортом. Вона, переміщуючись із через лінію розмежування, займається організацією незаконного перевезення товарів до так званої «ДНР» з метою подальшої їх там реалізації. Жінка також має довідку переселенця.

За таких обставин, як повідомили у “Фантомі”, жінка регулярно сплачує податки до незаконної банківської установи «Центральный Республиканский Банк ДНР», чим наповнює бюджет терористичної організації «ДНР».

Слідчі спецпідрозділу вбачають у такій діяльності ознаки злочину, передбаченого ст. 258-5 КК України "Фінансування тероризму".

Матеріали для прийняття рішення про реєстрацію кримінального провадження передаються до прокуратури.

Як повідомлялося, у Волновасі на хабарі 15 тис. грн затримали суддю, яка сприяла контрабанді товарів у зону АТО.

Також нагадаємо, у СБУ розповіли схему вивезення готівки на окупований Донбас у пакетах з борошном.