НОВИНИ

Під завалами будинку в центрі столиці можуть залишатися люди – ДСНС

Водночас рятувальники наразі не підтвердили факт загибелі людини.

Працівники ДСНС продовжують пошуково-рятувальну операцію в будинку по вулиці Богдана Хмельницького, де стався обвал. Про це повідомив журналістам представник ДСНС на місці події.

«За інформацією, яка надійшла від урятованих людей, під завалами на вулиці Хмельницького можуть перебувати ще три людини», – йдеться у повідомленні.

За словами рятувальника, станом на 09:00 врятували 6 осіб, п'ятеро з них перебувають у лікарні.

Наразі рятувальна служба не підтвердила факти загибелі людей.

Рятувальники продовжують працювати у цілодобовому режимі.

На місці події задіяні більше 200 бійців ДСНС. Вони вручну розбирають завал, адже застосування важкої інженерної техніки на цей час не є можливим.

 

Раніше у КМДА повідомили, що знайдено мертвим одного будівельника, але доступ до нього обмежений через загрозу обвалу інших уламків. 

Нагадаємо, 25 лютого в центрі Києва обвалився аварійний будинок, у якому на той час перебували будівельники. Наразі за офіційними даними ДСНС, з-під завалів врятували шістьох людей. Також повідомлялося про одного загиблого, але наразі ця інформація не підтверджується.

Згодом стало відомо, що роботи в будівлі відбувалися з порушенням техніки безпеки і без будь-яких дозвільних документів.

Тим часом, поліція відкрила кримінальне провадження за фактом обвалу будинку.

Згідно з інформацією сайту "Звід пам'яток історії та культури", створеному за підтримки Київської міської державної адміністрації, будинок на вулиці Хмельницького, 12 є пам’яткою історії.