НОВИНИ

СБУ не знайшла підстав для відкриття кримінального провадження проти Столярової

Водночас у Службі безпеки продовжили вивчення її журналістських матеріалів.

Служба безпеки, за підсумками аналізу журналістських матеріалів і повідомлень в соцмережах екс-шеф-редактора програми «Подробиці тижня» на каналі «Інтер» Марії Столярової, не знайшла підстав для відкриття проти неї кримінального провадження. Про це заявила речник СБУ Олена Гітлянська в ефірі «5 каналу».

«Служба безпеки здійснила системний аналіз і вивчила її повідомлення в соціальних мережах, її репортажі на телебаченні як російської журналістки. Ми дамо відповідну оцінку цим репортажам, але хоча всі її висловлювання хоч і містять ознаки великої симпатії до терористичних організацій, поки ми не знайшли прямих цитат, ознак для порушення кримінальної провадження», – заявила Гітлянська.

Вона додала, що СБУ продовжить вивчення журналістських матеріалів Столярової.

«Ми будемо продовжувати вивчати її матеріали. Поки ті, що є у нас в наявності, не дають нам підстав порушити кримінальне провадження», – підкреслила прес-секретар СБУ.

Нагадаємо, в інтернеті поширили сюжет «Інтера» про вшанування пам'яті Небесної сотні, під час якого з'являється звуковий супровід редактора каналу та громадянки РФ Марії Столярової з нецензурним висловлюванням.

Пізніше радник глави МВС України Зорян Шкіряк опублікував на своїй сторінці в Facebook фото, де Столярова зображена в компанії представників незаконних збройних формувань "ДНР", яких називає "ввічливим батальйоном" і "улюбленими хлопцями".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла на засідання в четвер, 25 лютого, питання про призначення позапланової перевірки телеканалу «Інтер», де також розглянуть питання щодо сюжету про Небесну сотню. 

Крім того, у Службі безпеки України мають намір проаналізувати висловлювання та інформацію в соціальних мережах шеф-редактора телеканалу "Інтер" Марії Столярової. 

Телеканал «Інтер» заявив, що випусковий редактор програми «Подробиці тижня» Марія Столярова ніколи не працювалана телеканалі, а є працівником компанії "Національні інформаційні системи". Телеканал наголосив, що не має ніякого стосунку до виробництва програми «Подробиці тижня», що виходить в ефірі телеканалу «Інтер», програма виробляється компанією «Національні інформаційні системи».

Після цього Столярову звільнили з посади, СБУ її депортувала.