НОВИНИ

Гонтарева звинуватила ЗМІ у розповсюдженні неправди про її рахунки у «Дельта Банку»

За словами голови Нацбанку, їй приписують мільйони, виведені з банку.

Голова Національного банку Валерія Гонтарева заявила обурилася інсценуаціями у ЗМІ щодо рахунків у «Дельта Банку». Про це йдеться в офіційній заяві голови фінрегулятора.

«У ЗМІ досить активно розповсюджується неправдива інформація стосовно мене та членів моєї сім'ї про начебто виведені мільйони з АТ "Дельта Банк". Публічно заявляю, що ані я, ані члени моєї родини ніколи не займалися незаконними операціями та не мали мільйонів гривень на рахунках АТ "Дельта Банк". Про стан рахунків АТ "Дельта Банк" 11 лютого 2016 року, з відповідного дозволу про розкриття банківської таємниці, вже офіційно повідомляв», – йдеться у заяві.

Гонтарева заявила, що «спекуляції та інсинуації щодо цієї теми й досі тривають».

«Більш того, усі документи стосовно рахунків моєї родини АТ "Дельта Банк" вже передав до Національного антикорупційного бюро України. Усі охочі можуть звернутися із запитом до цієї установи й дізнатися інформацію, яка їх цікавить. Я готова захищати свою честь, гідність і ділову репутацію. У разі продовження розповсюдження недостовірної інформації винні у цьому особи нестимуть відповідальність відповідно до законодавства України», – наголосила очільник НБУ.

Як повідомлялося, раніше ліквідований "Дельта банк" оприлюднив суму внеску родички та тезки голови Нацбанку Валерії Гонтаревої.