НОВИНИ

У СБУ відреагували на висловлювання та інформацію в соцмережах шеф-редактора "Інтера" Столярової

Слідчі перевірять, чи є злочин у діях Столярової.

У Службі безпеки України мають намір проаналізувати висловлювання та інформацію в соціальних мережах шеф-редактора телеканалу "Інтер" Марії Столярової. Про це заявив керівник апарату представника СБУ Олександр Ткачук.

"Безумовно, ті висловлювання і заклики, та інформація, яка міститься в соціальних мережах, і пов'язана з цією особою, викликає у нас питання. І вона буде нами вивчатися, нашими слідчими, для того, щоб чітко дати відповідь, чи є в її діях злочин чи ні", - повідомив Ткачук на брифінгу у вівторок в Києві.

Він висловив упевненість, що СБУ "дуже швидко зробить такий аналіз".

Нагадаємо, в інтернеті поширили сюжет «Інтера» про вшанування пам'яті Небесної сотні, під час якого з'являється звуковий супровід редактора каналу та громадянки РФ Марії Столярової з нецензурним висловлюванням.

Пізніше радник глави МВС України Зорян Шкіряк опублікував на своїй сторінці в Facebook фото, де Столярова зображена в компанії представників незаконних збройних формувань "ДНР", яких називає "ввічливим батальйоном" і "улюбленими хлопцями".

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення винесла на засідання в четвер, 25 лютого, питання про призначення позапланової перевірки телеканалу «Інтер», де також розглянуть питання щодо сюжету про Небесну сотню.