НОВИНИ

У ЄС прокоментували ухвалення Радою останніх "безвізових законів"

За словами Томбінського, тепер необхідно привести закон про електронні декларації до міжнародних стандартів.

Посла ЄС в Україні Ян Томбінський вітає ухвалення Верховною Радою "безвізових законів". Про це йдеться в повідомленні представництва ЄС в Україні у Facebook.

"Я вітаю ухвалення, у другому читанні, законів про агентство з питань виявлення, розшуку і управління активами (4056), про арешт майна та спеціальну конфіскацію (4054) та про прокуратуру (4055). Ми дуже цінуємо важку роботу всіх тих, хто долучився до досягнення цього результату", – написав Томбінський.

За словами посла, доведення цих зусиль до логічного завершення вимагатиме приведення Закону про електронні декларації статків (3755) у відповідність до міжнародних стандартів. Це забезпечить створення ефективної та всеосяжної системи перевірок електронних декларацій.

"Також слід без подальшого зволікання призначити решту членів Національного агентства з питань запобігання корупції, аби воно повністю запрацювало у першому кварталі 2016 року", – наголосив посол.

Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла три "безвізових закони":  №4054 щодо арешту та спецконфіскації майна,№4055 про прозорість в організації діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури на виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду, № 4056 «стосовно удосконалення засад діяльності Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів».