НОВИНИ

Туреччина звинуватила Росію у військових злочинах після атак на школи та лікарні у Сирії

Звинувачення міститься в офіційній заяві МЗС Туреччини.

Росія звинуватила Туреччину у військових злочинах в Сирії. Про це йдеться у заяві МЗС країни, передає турецька редакція CNN.

«Заява турецького МЗС: Російські атаки на лікарні та школи в Азазі та Ідлібі є «очевидними військовими злочинами», - повідомили у CNN.

Нагадаємо, в ООН повідомили про 50 жертв бомбардувань мирних об'єктів у Сирії сьогодні.

Нагадаємо також, що нещодавно урядові війська Башара Асада розпочали наступ у північній сирійській провінції Алеппо з метою взяти в оточення контрольований опозиційними силами одноіменний провінційний адміністративний центр – місто Алеппо, одне з найбільших міст Сирії та потужний комерційний центр. Вже 8 лютого сили Асада наблизились до кордону із Туреччиною.

10 лютого, на тлі операції урядових військ, за підтримки Росії курди розпочали наступ на півночі Сирії, з метою захопити колишню урядову авіабазу у провінції Алеппо, контрольовану силами опозиції. І вже 11 лютогокурдські бойовики вибили опозиційні сили з летовища, що поблизу кордону із Туреччиною.

Урядовий наступ в районі міста Алеппо спричинив нову хвилю втікачів, десятки тисяч яких попрямували на півнчі з надією отримати притулок у Туреччині.