НОВИНИ

У Держдепі США прокоментували погрозу МВФ щодо припинення фінансування України

Сполучені Штати залишаться прихильними підтримці зусиль України щодо подолання "дуже серйозної економічної ситуації" в країні.

Сполучені Штати підтримують Україну в подоланні серйозних економічних проблем, утім наголошують на важливості подолання корупції в країні. Так прокоментував заяву Крістін Лагард щодо занепокоєння ситуацією в Україні помічник речника Державного департаменту США Марк Тонер.

"Загалом, ми регулярно підтримуємо зусилля України щодо врегулювання нею економічного та фінансового хаосу, що включає вирішення питань корупції серед інших дійсно серйозних економічних проблем", - зауважив представник зовнішньополітичного відомства США.

Читайте також: Порошенко поговорив із Лагард про перезавантаження уряду та продовження реформ

Він підкреслив, що Сполучені Штати залишаться прихильними підтримці зусиль України щодо подолання "дуже серйозної економічної ситуації" в країні, визнавши, що це є "критично важлива угода з довготривалою стабільністю".

Як повідомлялося, голова МВФ пригрозила Україні припиненням фінансування у разі загострення політичної кризи та відсутності реформ.