НОВИНИ

У США оприлюднили результати другого туру праймеріз на президентських перегонах

Гілларі Клінтон зазнала поразки у штаті Нью-Гемпшир.

Скандальний кандидат від Республіканської партії Дональд Трамп та Берні Сандерс від Демократичної партії упевнено перемогли на праймеріз (виборах головного кандидата на президентських перегонах у США від партій – Ред.) у північно-східному штаті Нью-Гемпшир, одному з найменших у країні. Про це повідомили у BBC.

Наразі порахували понад 80% голосів делегатів. Сандерс отримав 60% підтримки та випереджає головного суперника Гілларі Клінтон, майже на 20%. Серед республіканців Трамп з 35% голосів випередив Джона Касіча (16,4%).

Сандерс, уже заявив, що його перемога свідчить про бажання людей відчувати «реальні зміни».

Обидва кандидати від демократів побудували свої кампанії на хвилі незадоволення панівною політичною лінією Сполучених Штатів, зазначили у BBC.

Прибічники республіканців віддали друге місце губернатору Огайо Джону Касічу, а за третє змагаються колишній губернатор Флориди Джеб Буш, техаський сенатор Тед Круз і сенатор від Флориди Марко Рубіо.

Нью-Гемпшир – другий штат, який обрав делегатів у тривалій битві за право номінуватися на президентські вибори. Минулого тижня схоже голосування в Айові. Тоді  виграв республіканець Круз і демократка Клінтон.

Результати дають переможцям хороший поштовх для наступних турів у Південній Кароліні й Неваді.