НОВИНИ

В Одесі вандали вдруге знищили дерева, висаджені в пам'ять про Небесну Сотню

Правоохоронці вирішують питання про відкриття відповідного кримінального провадження.

У центрі Одесі зловмисники вдруге зламали дерева, висаджені активістами на алеї в пам'ять Небесної Сотні. Про це повідомила лідерка проекту з висадки алеї скверу Аріадна Міщук.

За її словами, в другій половині дня 9 лютого виявлено, що вандали знищили частину лип, висаджених активістами в Місячному парку в 2014 році.

Читайте також: Київрада легалізувала створений киянами сквер Небесної Сотні

«Зламали 21 дерево. Ми впевнені, що вандали переслідували політичну мету, діяли цілеспрямовано. Скоро розпочнуться заходи, присвячені сумним подіям, що мали місце в лютому 2014 року, коли в Києві було розстріляно Героїв Майдану - Небесну Сотню», - акцентувала Міщук.

Вона зазначила, що активісти планували провести низку заходів саме біля вищеназваної алеї. Міщук не виключає, що саме тому противники Майдану спеціально зламали дерева.

За її даними, правоохоронці вирішують питання про відкриття відповідного кримінального провадження. Найближчим часом волонтери дослідять дерева і вирішать, яким чином їх відновити.

Нагадаємо, в листопаді 2015 року, напередодні Дня Гідності і Свободи, вандали в Одесі зламали кілька десятків молодих лип, висаджених активістами в 2014 році в пам'ять Небесної сотні. Зламані дерева відновили.