НОВИНИ

Посольство України попросило французький телеканал зняти з ефіру пропагандистський фільм про Революцію в Україні

Фільм «Маски революції» заплановано до показу 1 лютого на одному з найпопулярніших у Франції Canal+.

Посольство України у Франції висловило розчарування через запланований на понеділок 1 лютого показу пропагандистського фільму про події Революції в Україні. Відповідне звернення опублікували на сторінці посольства у мережі Facebook.

«Ми були розчаровані дізнатися, що на 1 лютого Canal+ в рамках телевізійного розслідування забезпечив трансляцію документального фільму «Маски революції» - який дає глядачеві викривлене і хибне уявлення про ситуацію в Україні», - йдеться у тексті.

У тексті також повідомили, що у зв'язку з цим ми почали переговори і звернувся з листом до голови Наглядової ради Canal+ Group пана Вінсента Боллоре.

«Ми також запропонували добірку документальних фільмів про події в Україні, в надії, що в один прекрасний день ці фільми представлять у програмній сітці Canal+», - додали у зверненні.

«Спроби пояснення цих подій в якості операції, яка фінансується Сполученими Штатами є не тільки неправдивими, але й зовсім нешанобливими по відношенню до наших співгромадян, убитих в центрі Києва у відстоюванні демократичних устремлінь своєї країни», - підкреслили у тексті.

«Це не плюралізм медіа, а обман, і ми радимо Canal+ переглянути можливість розповсюдження цього фільму», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Російський слід