НОВИНИ

У Посольстві України назвали причини затримки транзиту російських товарів до Молдови

У Молдові занепокоєні ситуацією на кордоні України та РФ.

Посольство України в Кишиневі запевнило молдовську сторону, що Україна не має наміру блокувати експорт товарів з Росії транзитом через територію України. Про це йдеться у заяві посольства, яке поширили у ЗМІ Молдови.

У заяві йдеться, що затримка з проходженням вантажівок викликана "виключно технічними причинами". Раніше у молдовських ЗМІ з'явилися публікації, що понад 60 фур з російськими товарами для Молдови майже тиждень не можуть пройти російсько-український кордон, зокрема у пункті пропуску "Троєбортноє-Бачівськ". Таку інформацією оприлюднив 18 січня в.о. прем'єр-міністра Молдови Георге Брега, пише видання Newsmaker.md.

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус 19 січня повідомив, що Україна не запроваджуватиме обмежень на транзит товарів з РФ, як це зробила Росія стосовно України.

Як повідомлялося, 1 січня президент РФ Владімір Путін встановив нові дискримінаційні правила перевезення вантажів із України в Казахстан через Росію. Натомість влада Казахстану пообіцяла не вводити обмежень на імпорт українського продовольства слідом за Росією.