НОВИНИ

На лівійців, які приїхали в Чернівці купити авто, скоїли розбійний напад

Зловмисники застосували насильство та відкрито заволоділи їхніми грошовими коштами в сумі 3000 доларів США та 2000 гривень.

У Чернівцях троє невідомих напали на двох громадян Лівії, які прибули в місто задля купівлі автомобіля, і відібрали у них 3000 доларів США та 2000 гривень. Про це інформує прес-центр обласної поліції.

«17 січня до поліції звернулися двоє громадян Лівії, 29-ти та 23-х років та розповіли, що вони приїхали з Києва до Чернівців з метою придбання автомобіля за оголошенням, розміщеним у Інтернеті. Із продавцем транспортного засобу вони домовилися зустрітися на вулиці Лукавецькій міста Чернівці. Коли ж іноземці прибули на обумовлене місце, на них напали троє невідомих осіб. Зловмисники застосували насильство та відкрито заволоділи їхніми грошовими коштами в сумі 3000 доларів США та 2000 гривень», – йдеться у повідомленні.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження, передбачене ч.2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Поліцейські Буковини наразі вживають всіх заходів, які спрямовані на встановлення та затримання зловмисників.

Як повідомлялося, у центрі Запоріжжя двоє озброєних у масках пограбували чоловіка на 350 тис. грн.