НОВИНИ

Тука показав фейкові дитячі листи, які поширюють бойовики

Багато з них явно написані з використанням зразку, або під диктовку.

Терористи передали в українські школи листи нібито від дітей із окупованих територій. Зразки листів опублікував голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

«Несподівано відкрив для себе ще одну грань «гібридної війни» Кремля – готовність використати в своїх брудних технологіях одну з найчутливіших тем людської культури – тему дитинства. Минулого тижня проросійські бойовики передали в наші школи листи, авторство яких хотіли приписати українським дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окрім спекулювання сакральними для всього людства цінностями, специ з «лубянки» спрацювали достатньо грубо», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Американське видання Foreign Policy висміяло фейк російських ЗМІ про причетність ЦРУ до аварії Боїнга на Донбасі

Така навів кілька зразків.

«Навіть для пересічних громадян – нефахівців – графологів чи експертів з психолінгвістики очевидною є спроба сфабрикувати листи під дітей: складна філософська тематика, що не властива для дитячого мислення («мы живем в одной стране, но мы очень разные». «У нас общая история и культура. И мы все правосланые!!!); оперування пропагандистськими штампами, що притаманні риториці досвідчених кремлівських спікерів («Но вы выбрали евроинтеграционный вектор вашего развития и решили уничтожитьрусскоговорящее население Донбасса потому что в Европе не любят надмірна агресія та погрози («Мама сказала, что вы его забрали в плен», «Скажите своим отцам, чтобы перестали бомбить нас, или будут последствия»)», - перерахував приклади голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Наостанок він звернувся до авторів «фейкових листів».

«Нешановні! Як немає вічного миру, так і немає вічної війни! Колись весь цей жах, що ви влаштували на Донбасі, закінчиться і ми почнемо жити по-новому. І якщо бойові дії між військовими стануть предметом для дискусій між вченими та політиками, то використання у своїх загарбницьких планах дітей не матиме прощення і не буде зрозумілим майбутнім поколінням. Не чіпайте своїми брудними лапами наших дітей!!! Таких листів в мене біля двадцяти. Багато з них явно написані з використанням зразку, або під диктовку. Передавались вони з допомогою "міжнародників", яких явно використовували в своїх цілях мерзотники», - підсумував Тука.

Читайте також: Свіжий фейк від бойовиків. Бійців АТО викрили у використанні зброї з гри Battlefield-3

Несподівано відкрив для себе ще одну грань «гібридної війни» Кремля – готовність використати в своїх брудних технологіях...

Опубліковано George Tuka 11 січня 2016 р.