НОВИНИ

Кучма в Києві поговорив із новим представником РФ у Контактній групі

Перед розмовою з Гризловим Кучма провів зустріч із представником ОБСЄ в Тристоронньої групі Сайдіком.

Сьогодні в Києві Леонід Кучма зустрівся з представником Росії в Тристоронньої контактній групі Борісом Гризловим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила прес-секретар другого президента України Дар'я Оліфер.

«Під час бесіди Леонід Кучма і Боріс Гризлов обговорили підготовку до засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську, яке пройде 13 січня», – йдеться в повідомленні.

Згідно з текстом, перед розмовою з російським представником Леонід Кучма провів зустріч з представником ОБСЄ в Тристоронньої групі Мартіном Сайдіком, де також йшлося про порядок денний на найближчому засіданні Тристоронньої контактної групи.

Це буде перше засідання Тристоронньої групи в 2016 році, підкреслила прес-секретар Кучми.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили, що новопризначений представник Росії у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі Боріс Гризлов прибув до Києва. Журналісти помітили в аеропорту "Бориспіль" літак «Спеціального льотного загону «Росія», який є федеральною державною бюджетною установою і підлеглий «Управлінню справами президента Російської Федерації». 

Гризлов був призначений повноважним представником РФ в Тристоронньої контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі указом президента РФ Владіміра Путіна 26 грудня 2015 року.