НОВИНИ

У Кличка відзвітували про прибирання снігу на дорогах столиці

КМДА оприлюднила фото снігопробиральної техніки.

В умовах снігопаду та хуртовини, які продовжуються на території столиці 8 січня, департамент транспортної інфраструктури, КК «Київавтодор», всі ШЕУ працюють в максимально інтенсивному режимі. Про це повідомляє сайт КМДА.

Згідно з повідомленням, уся наявна спецтехніка, зокрема 263 одиниці, серед яких 100 солерозкидувачів, 89 снігоочищувачів, 55 тракторів зі спеціальним обладнанням та інша, працює у районах столиці. Додатково виведені 46 бригад ручного прибирання, які розчищають важкодоступні місця, куди техніка фізично не може дістати.

Читайте також: В Укравтодорі розповіли про ситуацію на дорогах у зв'язку зі снігопадом

«У першу чергу прибирання ведеться на вулицях магістрального значення та вулицях, якими проходять маршрути громадського транспорту. На випадок посилення снігопаду, КК «Київавтодор» були укладені договори на залучення додаткових 185 одиниць техніки», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше Український гідрометеорологічний центр повідомив про погіршення погодних умов 7 та 8 січня. Зокрема, на 8 січня було оголошено штормове попередження у більшості областей, окрім західних.