Тиждень.ua
Новини Політика Економіка Світ Суспільство Культура Історія Подорожі Авто Спецтеми Війна Колонки Архів журнал «Український тиждень» Передплата Пошук Галерея Інфографіка Відео Прес-релізи Приватна урбаністика
6 січня, 2016 13:18   ▪   Версія для друку

Крістін Лаґард: У 2016-му МВФ очікує скромного зростання світової економіки

Зараз потрібно вживати дієвіші заходи для зменшення непевності та пожвавлення нинішніх темпів зростання.

Очікування Міжнародного валютного фонду щодо пришвидшення зростання світової економіки в нинішньому році доволі стримані. Про це пише директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард для The Economist.

"У 2016 році МВФ очікує скромного пришвидшення глобального зростання – до 3,6% (для порівняння: у 2015-му воно становило 3,1%, у 2014-му 3,4%). Тому безпосередній пріоритет – вживати дієвіших заходів для зменшення непевності та пожвавлення нинішніх темпів зростання" – зазначає голова МВФ.

На думку Лаґард, підвищити темп економічного зростання можна за рахунок кількох чинників: впливові політики мають вживати заходів для стабілізації фінансів і проводити структурні реформи, найбільші центральні банки повинні звертати більше уваги на віддалені наслідки прийнятих ними рішень. А країнам, які розвиваються, слід зайнятися збільшеним рівнем боргового навантаження на фінанси корпорацій та накопиченим зовнішнім боргом.

"Усім країнам слід запроваджувати той набір заходів, який їм підходить, і починати це треба зараз, негайно. МВФ, зі свого боку, зробить усе, щоб ці національні заходи стали частиною цільного глобального рецепту для зростання" – підсумовує очільниця МВФ. 

Детальніше читайте у свіжому щорічному спецпроекті журналу The Economist та «Українського тижня» «Світ у 2016»


Матеріали за темою:

 
Реклама
Український друкований часопис «Тиждень»
уже в продажу
Новини партнерів 24tv.ua
Новини партнерів
Зворотний зв'язок
Тиждень дуже цінує думки своїх читачів і намагається враховувати їхню думку. Відгуки, коментарі і просто враження від прочитаного матеріалу ви можете надіслати за допомогою системи зворотнього зв 'язку. Редакція сайту обіцяє уважно вивчати ваші повідомлення — найцікавіші з них ми публікуватимемо у спеціальних статтях. Дякуємо за увагу та співпрацю.
 
©2007-2017 Тиждень.ua
Передрук або будь-яке інше комерційне використання сайту можливе лише з дозволу редакції.
RSS
Interfax

Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на "Iнтерфакс-Україна", суворо забороняється. Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено