НОВИНИ

Розвідка попередила про високу ймовірність наступу бойовиків на Широкине

Протягом тижня противником було здійснено 322 провокаційних обстріли позицій українських військ, що є найвищим показником з вересня цього року.

Російські окупаційні війська можуть найближчим часом здійснити наступ на Широкине. Ймовірність такого розвитку подій є доволі високою. Про це повідомили в коментарі у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

"Існує висока ймовірність відновлення бойовиками наступу у напрямку населеного пункту Широкине", - повідомили у військовій розвідці.

У ГУР вказали на те, що командування російських окупаційних військ намагається розширити окуповані території за рахунок захоплення населених пунктів у так званій “сірій зоні”. Так, 22 грудня цього року противник зайняв Комінтернове.

Читайте також: У Комінтерновому з'явилися спеціальні пропагандистські групи бойовиків – ІО

Наразі у Комінтерновому перебуває рота 9 окремого мотострілецького полку (Новоазовськ) 1 армійського корпусу Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ. Крім того, у районах населених пунктів Заїченко і Нова Таврія перебуває до двох рот зі складу 1 та 2 мотострілецьких батальйонів полку.

Загалом ситуація на Сході України набула ознак загострення.

"Протягом тижня противником було здійснено 322 провокаційних обстріли позицій українських військ, що є найвищим показником з вересня цього року. Найбільш загрозливими залишаються Донецький, Слов'янський та Маріупольський напрямки", - повідомили в ГУР.

Нагадаємо, раніше розвідка повідомила, що в Комінтерновому на Донеччині перебувають окупаційні сили Південного військового округу Збройних сил Росії.

Також нагадаємо, Штаб АТО опублікував докази присутності терористів у Комінтерновому.