НОВИНИ

Савченко оголосила голодування до кінця суду і висунула вимогу

Після вироку вона оголосить сухе голодування.

Українська льотчиця і народний депутат України Надія Савченко, яку судять на території Російської Федерації, оголосила голодування до кінця суду. Про це повідомив її адвокат Ніколай Полозов у Twitter.

"Надія Савченко оголосила голодування до кінця суду. Після вироку вона оголосить сухе голодування. Її вимога - звільнення", - написав Полозов.

Він також поінформував, що російські прокурори просять продовжити термін утримання Савченко під вартою до 16 квітня 2016 року.

Перед цим суд задовольнив клопотання прокурорів про приєднання до справи довідки з СІЗО про стан здоров'я української льотчиці, хоча сама Савченко заперечувала проти цього.

Нагадаємо, Савченко – доброволець батальйону "Айдар". Майже місяць вона воювала у зоні АТО на Луганщині, де разом з іншими солдатами потрапила у засідку біля міста Щастя. Терористи вимагали за звільнення льотчиці свободи для чотирьох бойовиків. 8 липня стало відомо, що Савченко перебуває у слідчому ізоляторі в Росії. Її звинувачують у вбивстві журналістів російської ВДТРК Ігоря Корнелюка та Антона Волошина, які загинули 17 червня під Луганськом.

15 вересня Донецький міський суд Ростовської області продовжив арешт Савченко на 6 місяців.