НОВИНИ

На суддю Царевич одягли браслет

Ухвала суду набуває чинності 11 березня.

Вінницький міський суд обрав запобіжним заходом для судді Печерського райсуду Києва Оксани Царевич особисті зобов'язання строком на 2 місяці.

Слідчий суддя Олександр Олійник, під головуванням якого слухалась справа, визнав, що прокуратура в недостатньому обсязі обґрунтувала ризики впливу Царевич на свідків у згаданих справах, ймовірного псування чи спотворення доказів, відтак клопотання Генпрокурора про обрання запобіжного заходу в вигляді тримання під вартою задовольнили частково.

За словами Олійника, суд обрав м’якший запобіжний захід  особисті зобов’язання строком на 2 місяці з необхідністю носити електронний браслет.

Ухвала суду набуває чинності 11 березня. Сторони мають право оскаржити її впродовж 5 днів.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційна комісія суддів України у зв'язку з кримінальними провадженнями відсторонила суддів Печерського райсуду столиці Сергія Вовка, Оксану Царевич, Віктора Кицюка та Світлану Волкову від займаних посад на два місяці.

Як відомо, 4 березня Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт трьох суддів Печерського районного суду міста Києва: Оксани Царевич, Віктора Кицюка та Сергія Вовка. Царевич і Кицюка підозрюють у прийнятті завідомо неправосудних рішень в адміністративних справах щодо активістів Автомайдану, Вовка - в ухваленні завідомо неправосудного рішення у цивільній справі, яким він позбавив законного власника його майна. Справи Царевич і Кицюка розглядає Вінницький міський суд, справу Вовка - Голосіївський райсуд Києва.

Нагадаємо, Царевич підозрюють у прийнятті завідомо неправосудних рішень щодо учасників "Автомайдану". 6 березня у Вінницькому міському суді розпочалося слухання справи про обрання їй запобіжного заходу. Раніше Царевич обмежили недоторканність і відсторонили від суддівства.