НОВИНИ

Донецький національний університет відкрився у Вінниці

Виш розмістився у приміщеннях заводу "Кристалл".

У Вінниці 3 листопада урочисто відкрився Донецький національний університет. 

Навчальний заклад розмістився у виробничих приміщеннях колишнього заводу «Кристалл», які міська влада віддала під аудиторії університету.

Під час відкриття вишу міністр освіти й науки Сергій Квіт запропонував університету свої викладацькі послуги.

«Я також викладач, викладаю на кафедрі журналістики у Києво-Могилянській академії. Я готовий стати професором та викладати у вашому університеті тут у Вінниці, якщо запросите», - сказав Квіт перед викладачами й студентами донецького університету.

Міністр пообіцяв підтримку вишу в питаннях вирішення побутових та організаційних проблем, що виникли внаслідок переїзду ДонНУ до Вінниці.

За словами ректора ДонНУ Романа Гринюка - Донецький національний університет – це класичний університет, який налічує 54 кафедри й понад 120 спеціалізацій, більшість з яких немає у вінницьких вишах.

«Навчання відбуватиметься дистанційно. Студенти через електронну пошту отримуватимуть усю інформацію, завдання й кожен студент перед викладачем буде звітувати. Будуть форми контролю, дати контролю, відповідні розклади», - розповів він.

Нагадаємо, 13 жовтня Луганський державний медичний університет прийняв рішення переїхати з Луганська в місто Рубіжне Луганської області.

Раніше з Луганська переїхали Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка у Сєвєродонецьк та Старобільськ Луганської області відповідно. 

Згодом стало відомо, що Донецький юридичний інститут МВС України через військові дії на Донбасі рішенням керівництва МВС передислоковано у Кривий Ріг, а Луганський університет внутрішніх справ ім. Дідоренка – у Суми.