НОВИНИ

Запорізький намісник Януковича "поспівчував" побитому журналісту: не лізь, куди не потрібно

У Запоріжжі під час жорстокого розгону мітингу у обладміністрації журналіста державної інформагенції Укрінформ", редактора місцевого видання "Вся власть" Дмитра Смолієнка побили тітушки разом із бійцями «Беркута», а згодом - затримали.

Після двох годин пошуків журналіста знайшли в Орджонікідзевському райвідділі. Зараз він вже відпущений на свободу, повідомляє сайт "Вся власть".

"Я приїхав на маршрутці до Запорізької ОДА, щойно дізнався, що розганяють майдан. Почав фотографувати. Я робив це відкрито. Не ховався. Але мене тут же збив з ніг тітушка, почав бити битою", - розповів Смолієнко.

"До нього приєднався "беркутівець". Я намагався, як міг, прикрити голову і апаратуру. Голову мені таки розбили. Відбиті руки. Я кричав, що я журналіст, але це викликало зворотну реакцію - на моїх очах "беркутівець" і тітушка розтоптали апаратуру вартістю 8 тис доларів", - розповів журналіст.

"Після цього всього в крові - лоб дуже розсічений, завантажили в автозак, відвезли до райвідділу. Перед райвідділом стояли хвилин 20. Міліціонери самі не знали, що робити - випускати нас або оформлювати. Далі в автозак зайшла людина, запитала, чи є тут Смолієнко. Мене завели в кабінет, туди прийшов сам губернатор Олександр Пеклушенко і почав розповідати про те, що я повинен знати, куди варто лізти, а куди - не варто..." - додав журналіст

"Ще вчора події в Києві носили віддалений характер, після того, що трапилося сьогодні, передова тут - в Запоріжжі. Це фашизм. Найбільше вбиває те, що разом з міліцією мене било якесь бидло", - зауважив журналіст.

Нагадаємо, що в Запоріжжі 26 січня силовики разом із "тітушками"розігнали мітингувальників, які здійснювали штурм ОДА. Людей, що розбігалися, виловлювали по всьому місту і били. 

Тим часом, у міліції вже повідомили, що відкрили кримінальне провадження за фактом спроби захоплення Запорізької ОДА. 

Згодом в обласному МВС заявили, що силового розгону не було, а учасники акції протесту "розбіглися", коли побачили міліціонерів.