«Ми вже розпочали процес звільнення КМДА»,- сказав він, зауваживши, що «наразі у будівлі столичної мерії відбуваються відповідні заходи і, як очікується, до неділі будівля столичної мерії буде звільнена».
Відповідаючи на запитання, чи можуть бути якісь провокації зі сторони інших сил Майдану залишитись або знову увійти до КМДА, Жданов зазначив, що «для унеможливлення таких дій навколо КМДА виставлено відповідні блокпости».
Також за словами Жданова, всі люди які знаходилися у столичній мерії від сьогодні будуть переміщені до Будинку профспілок, Жовтневого палацу та Українського дому.
Разом з тим Жданов запевнив, що процес передачі будинку від мітингувальників до працівників КМДА відбуватиметься у присутності представників ЄС в Україні.
Як повідомлялося раніше, у ВО «Свобода» заявили, що не збираються звільняти будівлю КМДА.
Нагадаємо, що ідер фракції "Батьківщина" Арсеній Яценюк заявив, що Рада ВО "Майдан" ухвалила рішення щодо подальшого перебування на Майдані. Він запевнив, що протестувальники й далі залишаються у Будинку профспілок, Українському домі та в Жовтневому палаці.
Тим часом, 14 лютого Рада Майдану оприлюднила заяву про часткове звільнення вулиці Грушевського для проїзду транспорту, а також про звільнення будівлі КМДА, однак і там, і там, за словами активістів, залишатимуться мітингувальники. Крім того, в організації «Правий сектор» у п’ятницю заявили про свою «готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського».
Нагадаємо також, що 12 лютого прокурор Києва Микола Бескишкий заявив, що обов'язковою умовою амністії заарештованих протестувальників є звільнення будівлі КМДА. Щодо вулиць, які необхідно звільнити від барикад і забезпечити проїзд транспорту, то це: Грушевського, Городецького, Хрещатик, Інститутська, Трьохсвятительська, Володимирський узвіз, Прорізна, Заньковецької та Майдан Незалежності. Бескишкий нагадав, що 17 лютого – кінцевий термін виконання умов, за яких буде звільнено від кримінальної відповідальності учасників акції.