НОВИНИ

"Правий сектор" заявив, що готовий сприяти розблокуванню вул. Грушевського

В організації «Правий сектор» заявили про свою «готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського». Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив лідер «Правого сектору» Дмитро Ярош, опублікувавши офіційну заяву організації.

«Сьогодні, на нашу вимогу, за рішенням судів було звільнено останнього заручника. У зв'язку з цим «Правий сектор» заявляє про готовність сприяти відновленню транспортного сполучення по вулиці Грушевського. Також, вимагаємо негайного закриття усіх кримінальних справ проти наших побратимів», - йдеться у заяві.

«У випадку невиконання цієї вимоги у найкоротший термін залишаємо за собою право діяти на власний розсуд», - наголосив Ярош.

Нагадаємо, що в Штабі національного спротиву 14 лютого повідомили, що усіх затриманих активістів перевели під домашній арешт. Тим часом, Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що в разі, якщо протестувальники виконають умови так званого закону про амністію до 17 лютого, всі кримінальні справи по затриманих будуть закриті впродовж місяця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.