Зеленський звернувся до громадян країн колишнього СРСР

21 Квітня 2019, 20:19
Кандидат в президенти України Володимир Зеленський відреагував на результати Національного екзит-полу. Про це він заявив у своєму штабі, передає власний кореспондент Тижня.

 

"Ми зробили це разом. Я просто хочу сказати" спасибі "своїм батькам за підтримку, і за те, що в вони це пережили. Моїй дружині за силу і витримку. Моїм дітям, всій родині. Дякую всій нашій команді. Спасибі правоохоронцям за чесну службу, СБУ за те, що тримали в тонусі, спасибі всім українцям, які мене підтримали і які зробили інший вибір ", – сказав він.

 

Окремо Зеленський звернувся до громадян країн колишнього СРСР.

 

"Я можу сказати як громадянин всім країнам пострадянського союзу: подивіться на нас – це можливо", – наголосив він.

 

Нагадаємо, стали відомі  результати Національного екзит-полу у другому турі президентських виборів станом на 18:00. На виборах лідирує Володимир Зеленський з 73,2% голосів, а 25,3% виборців віддали голоси за Петра Порошенка. Зазначається. що також зафіксовано 1,5% зіпсованих бюлетенів.

 

Як повідомлялося, у день виборів президента до правоохоронних органів, станом на 18:00, надійшло 1068 заяв та повідомлень про порушення виборчого законодавства. 

 

У неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. Явка виборців станом на 15:00 становила 47,87%. 

 

 У другому турі вже проголосували кандидат у президенти України Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

 

Як зазначається, Зеленський на виході з кабінки для голосування продемонстрував журналістам заповнений бюлетень, через що поліція вручила кандидату на посаду президента адмінпротокол.

 

Своєю чергою, спостерігачі Комітету виборців України повідомляють, що на виборчих дільницях часто можна побачити, за кого проголосував той чи інший виборець через невеликий розмір бюлетеня.

 

Водночас у Центральній виборчій комісії повідомили про відсутність серйозних порушень, які б могли вплинути на результати виборів. 

 

Зазначимо, що національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані – о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко – 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.