НОВИНИ

Зеленський проголосував на виборах президента

Як зазначається, Зеленський голосував на дільниці №800489 у Києві (Коледж морського і річкового флоту).

Кандидат у президенти України Володимир Зеленський у неділю, 21 квітня, проголосував у другому турі президентських виборів 2019. Про це повідомляє кореспондент Тижня.

 

Як зазначається, Зеленський голосував на дільниці №800489 у Києві (Коледж морського і річкового флоту), куди він прийшов разом з дружиною Оленою. 

 

 

Зауважимо, що перед голосуванням кандидата на дільниці влаштувала акцію представниця руху Femen. Вона кричала: ''Досить гвалтувати країну'' та ''Ви кіт у мішку''.

 

Після голосування Зеленський одразу покинув дільницю і не виділив час на спілкування з журналістами.

 

 

Як повідомлялося, у день другого туру президентських виборів 2019, 21 квітня, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

Нагадаємо, перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

 

19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.