НОВИНИ

Порошенко проголосував на виборах президента

Президент проголосував разом з родиною на виборчій дільниці в Києві.

Кандидат у президенти, чинний глава держави Петро Порошенко  разом з родиною у неділю, 21 квітня, проголосував у другому турі президентських виборів на виборчій дільниці в Києві у Будинку офіцерів. 

 

 

Після волевиявлення Порошенко коротко поспілкувався з журналістами.

 

 

 

Раніше проголосував кандидат у президенти України Володимир Зеленський.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

 

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.