За день до виборів рейтинги Обами та Ромні зрівнялись

Акценти
5 Листопада 2012, 10:13

Як свідчать дані опитування CNN, шанси чинного президента Барака Обами та його республіканського опонента Мітта Ромні на перемогу у перегонах рівні.

Згідно з результатами дослідження, за Ромні і за Обаму готові проголосувати по 49% потенційних виборців.

При цьому 52% опитаних заявили, що з симпатією ставляться до Обами, 51% – до Ромні. 51% згоден з Обамою з ключових питань, 50% – з Ромні. Статистична похибка опитування становить 3,5%.

Опитування проводилося 2-4 листопада, на питання відповіли 1010 дорослих американців, у тому числі 918 зареєстрованих виборців.

Інші опитування дають приблизно той же результат. Згідно з опитуванням газети Politico, за Обаму і Ромні готові віддати голоси по 48% виборців, опитування NBC News показує, що Обаму мають намір підтримати 48%, а Ромні – 47%, опитування ABC News – що Обама користується підтримкою 49%, а Ромні – 48 % виборців. Лише центр Pew Research стверджує, що різниця між кандидатами становить три відсотки (50% у Обами, 47% у Ромні), однак і в цьому випадку різниця знаходиться в межах похибки.

Для перемоги на президентських виборах у США потрібна підтримка щонайменше 270 членів загальнонаціональної колегії виборців.

Нагадаємо, під час останніх, третіх, телевізійних дебатів Ромні переміг чинного президента США. Крім того, республіканський кандидат виграв у Обами і перші теледебати.

У других дебатах, під час яких претенденти, зокрема, відповідали на питання глядачів, переміг Обама.

Нагадаємо, вибори президента США пройдуть 6 листопада.

Кандидатами є висунутий Демократичною партією діючий президент Барак Обама і висунутий Республіканською партією Мітт Ромні.

Позначки:
90