НОВИНИ

Обама переміг Ромні в останніх дебатах

Кандидати на пост президента США провели треті й останні теледебати, посперечавшись про ефективність зовнішньополітичного курсу адміністрації чинного президента Барака Обами.

Кандидат від Республіканської партії Мітт Ромні наполягав на тому, що за чотири роки Обама довів до того, що зовнішня загроза Америки зросла, і зокрема не зумів зупинити ядерну програму Ірану.

Серед слабкостей зовнішньої політики Обами Ромні також назвав політику "перезавантаження" у відношенні Росії, пообіцявши зайняти більш жорстку позицію в разі обрання президентом.

Обама і його прихильники наполягали на тому, що пропозиції Ромні нічим принципово не відрізняються від політики чинного президента.

Приміром, у відповідь на закиди Ромні в тому, що він не має наміру захищати Ізраїль від можливого удару Ірану, Обама пообіцяв, що зробить саме це.

Ромні зі свого боку фактично підтвердив, що продовжить розпочате Обамою і завершить виведення американських військ з Афганістану до 2014 року, всупереч позиції, яку раніше зайняв республіканський кандидат у віце-президенти Пол Райан.

За два тижні до виборів 6 листопада ні той ні інший кандидат не має явної переваги за опитуваннями громадської думки.

Опитування, проведене кампанією CBSпісля дебатів, показав, що більшість (53%) респондентів визнало переможцем дебатів Обаму; Ромні визнали переможцем 23% опитаних.

Опитування СNN показало не настільки різкий розрив: 48% присудили перемогу Обамі, 40% - Ромні.

Нагадаємо, Ромні виграв перші передвиборчі дебати із діючим главою Білого дому Бараком Обамою, які пройшли 4 жовтня. Їх основною тематикою була економіка.

У других дебатах, під час яких претенденти, зокрема, відповідали на питання глядачів, переміг Обама.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.