З Південної митниці звільнено 15 митників

24 Березня 2011, 22:26

Спеціально створена внутрішня комісія Митної служби України провела перевірку правильності здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщувались на адреси суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності в зоні діяльності Південної митниці.

«Працівниками митниці за участю представників Управління СБУ в Одеській області проведено комісійне відкриття 54 контейнерів, які знаходились під митним контролем. З них 22 виявились порожніми, а в інших знаходилися товари, що не відповідали даним, зазначеним у товаросупровідних документах», – сказано у повідомленні.

Як зазначають у відомстві, численні порушення вимог чинного законодавства посадовими особами Південної митниці призвели до заподіяння матеріальних збитків державі, сума яких буде встановлена найближчим часом.

Причинами та умовами, які сприяли систематичним порушенням вимог законодавства з питань митної справи, стало неналежне та несумлінне виконання посадовими особами Південної митниці своїх службових обов’язків. В результаті за порушення Присяги державного службовця 15 посадовців звільнено, 7 працівників понижено у спеціальному званні на один ступінь.

Нагадаємо, працівникам митниці заборонили користуватися мобільними телефонами. Згідно з новими правилами, телефони мають бути здані у сейф на початку робочого дня.

Як повідомлялось, 21 березня президент Віктор Янукович доручив Кабміну розробити протягом місяця (до 22 квітня) програму реформування Державної податкової служби і Державної митної служби.

Нагадаємо, на початку березня колишній голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель висловила сумнів, що на чолі «корупційної піраміди на митниці» стоїть її очільник Ігор Калєтнік. За словами Кужель, в питанні хабарів на митниці всі вказують на президента Віктора Януковича.