НОВИНИ

Митникам заборонили користуватися мобільними телефонами

Працівникам митниці заборонили користуватися мобільними телефонами. Згідно з новими правилами, телефони мають бути здані у сейф на початку робочого дня.

Як розповів агентству Е-Крим працівник митної служби Сімферопольського аеропорту, що побажав залишитися анонімним, відповідний наказ отримано у перших числах березня.

«Наказ № 135. Це пов'язано з так званими «ДСК» - документами службового користування. Керівництво побоюється, що інформацію можуть пере фотографувати на камеру телефону», - повідомив митник.

Працівники кримської митниці вважають подібне нововведення прямим порушенням конституційних прав і чекають, коли їм заборонять користуватися фотоапаратами.

Між тим, в прес-службі відомства підтвердили інформацію і повідомили, що дія наказу поширюється на співробітників, що здійснюють оперативний контроль вантажів.

«Наказ київський, у рамках профілактики корупції, діє по усіх митних округах», - пояснили в прес-службі.

Як повідомлялось, 21 березня президент Віктор Янукович доручив Кабміну розробити протягом місяця (до 22 квітня) програму реформування Державної податкової служби і Державної митної служби.

Нагадаємо, на початку березня колишній голова Держкомпідприємництва Олександра Кужель висловила сумнів, що на чолі «корупційної піраміди на митниці» стоїть її очільник Ігор Калєтнік. За словами Кужель, в питанні хабарів на митниці всі вказують на президента Віктора Януковича.

Наприкінці лютого посол Франції в Україні Жак Фор висловив думку, що дії митниці і модаткової перешкоджають залученню іноземних інвестицій в Україну.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.