Вибухи на військових складах у Калинівці. Сапери почали розчищення території

27 Вересня 2017, 11:10

Інтенсивність вибухів на складах з боєприпасами у Калинівці Вінницької області значно знизилася і сапери почали розчищення території складів та навколо них. Про це повідомили у прес-службі Генерального штабу ЗСУ  у середу, 27 вересня.

"Вже найближчим часом групи саперів розпочнуть перевірку населених пунктів, з яких проводилося відселення мешканців, на наявність вибухонебезпечних предметів", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рішення про повернення громадян до їхніх домівок буде прийнято одразу після завершення перевірки.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. Станом на ранок середи, за повідомленням ЗМІ, інтенсивність вибухів у Калинівці зменшилася, а ситуація стабілізується. 

Позаштатний радник президента України, помічник міністра оборони Юрій Бірюков припустив, що диверсію на військових складах у Калинівці Вінницької області могли здійснити за допомогою безпілотного літального апарату. 

У зв'язку з надзвичайною подією президент України Петро Порошенко скликав військовий комітет, а правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці