НОВИНИ

Частота вибухів на військових складах у Калинівці зменшилась - ЗМІ

Наразі проводиться розвідка території арсеналу, військову частину знеструмлено, а особовий склад арсеналу перебуває в укриттях.

Вибухи на військових складах у Калинівці Вінницької області продовжуються з меншою частотою, а ситуація стабілізується. Про це 112.ua повідомили в прес-службі ДержНС Вінницької області.

При цьому перший заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко повідомив, що інтенсивність вибухів наразі становить до трьох на хвилину.

"Вживаються всі заходи, щоб не було поширення вогню. Проводиться розвідка території арсеналу. Військову частину знеструмлено, особовий склад арсеналу перебуває в укриттях", - розповів начальник управління зв’язків із громадськістю ЗСУ Богдан Сеник.

При цьому він наголосив, що "такі сховища, склади із боєприпасами у Києві і околицях міста відсутні".

Також кореспондент телеканалу зазначив, що "траса до Вінниці порожня, повністю перекрита".

Раніше керівник управління зі зв'язку з громадськістю Генерального штабу ЗСУ Богдан Сеник повідомив, що вибухи на віськовому складі у Калинівці Вінницької області були зафіксовані виключно на майданчику танкових боєприпасів. При цьому він спростував інформацію про хімічні речовини, які нібито зберігалися в Калинівці як "ту, що не відповідає дійсності".

Також журналістка Ольга Кудріна повідомила, що унаслідок вибухів на складі боєприпасів у Калинівці Вінницької області постраждали щонайменше дві людини.

Нагадаємо, у Вінницькій області вночі 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Службі безпеки України було відомо про можливість здійснення диверсії на території Вінницької області.

Детальніше про вибухи у Калинівці читайте за посиланням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.