НОВИНИ

Вибухи в Калинівці. Порошенко скликає військовий комітет

Комітет за участю силовиків та рятувальників збереться одразу після їх повернення з Вінниці.

Президент України Петро Порошенко у зв’язку з надзвичайною ситуацією на складах з боєприпасами у Калинівці під Вінницею прийняв рішення скликати військовий кабінет за участі прем'єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій. Про це голова держави повідомив у Facebook.

"Прийняв рішення скликати військовий кабінет за участі прем'єр-міністра, секретаря РНБО, міністра оборони, начальника Генштабу, голови СБУ, а також керівництва Нацполіції, Нацгвардії та Служби надзвичайних ситуацій одразу після їх повернення з Вінниці", - йдеться в повідомленні.

Також президент відзначив ефективні дії центральної та місцевої влади під час евакуації населення і окремо подякував волонтерам, які допомагають рятувати людей.

Нагадаємо, у Вінницькій області пізно ввечері 26 вересня сталася пожежа на військових складах з боєприпасами Міністерства оборони України у смт Калинівка. Прокуратура кваліфікувала подію як диверсію. Станом на ранок середи, за повідомленням ЗМІ, інтенсивність вибухів у Калинівці зменшилася, а ситуація стабілізується. 

У зв'язку з надзвичайною подією 27 вересня правоохоронці припинили антитерористичні навчання на об’єкті енергетики у Вінниці. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.