Власник ProstoPrint виїхав з України

21 Вересня 2011, 14:16

«Це Денис Олєйніков. Я вже не в Україні. Зі мною найдорожчі мені люди – дружина, син і дочка», – написав він.

Олєйніков заявляє, що увечері 19 серпня йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він вирішив найняти охоронне агентство.

«Але вчора ввечері співчуваюча нам людина з УБОЗ (та сама, яка передала файл з текстом так і не підписаної постанови про порушення кримінальної справи, та сама, яка попередила про виїзд УБОЗ на вилучення наших серверів ще до приїзду їх в "Колокол") повідомила про новий сценарій, який хотіла реалізувати "міліція" щодо мене і моєї родини», – розповів Олєйніков.

«На сьогодні був запланований мій арешт – демонстративно, в ході нашої другої акції. Для затримання був ангажований не тільки "Беркут", але і "Сокіл", причому дана команда – можливі протидії з боку учасників акції погашати максимально жорстко», – повідомив він.

Крім того, за словами Олійникова, паралельно була дана команда на арешт його дружини, "яка, крім засновництва в компаніях, взагалі жодної участі в бізнесі не брала".

«І далі – відсторонення від можливого опікунства мою маму (через слабке здоров'я) і мого тестя (зважаючи на нібито зловживання алкоголем і неможливості забезпечити онуків). Що далі відбувається з дітьми – здогадайтеся самі», – написав Олєйніков.

Водночас він заявляє, що обов’язково повернеться в Україну.

«Я повернуся. Обов'язково повернуся. І ті, хто зруйнував моє життя, забрав у мене улюблену роботу, у моєї доньки – можливість виступати під прапором України, у мого сина – отримувати освіту рідною мовою, у моєї дружини – друзів, подруг і її світ, за це обов'язково дадуть відповідь. Кожен і персонально», – написав Олєйніков.

Як повідомлялось,  слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.

19 вересня стало відомо, що Денису Олєйнікову та його родині невідомі погрожують фізичною розправою, якщо він не припинить випуск та розпродажі футболок «Спасибо жителям Донбасса».

20 вересня УБОЗ заблокував сайт компанії.