НОВИНИ

Власник розгромленої через футболки компанії готовий просити політичного притулку за кордоном

Власник інтернет-сервісів ProstoPrint.com та FUTBOLKA.ua Денис Олєйніков, в офісах яких УБОЗ проводив обшук, звернувся до президента Віктора Януковича з офіційним листом, який розміщений на сайті Агентства інтернет-новин.

У листі Олєйніков зазначає, що ніколи не був прихильником Януковича.

«Я ніколи не був Вашим виборцем. У 2004 році на Майдані в Києві я протестував проти Вашого обрання Президентом, кілька місяців тому брав активну участь в «податковому Майдані». І саме тому я сьогодні звертаюся до Вас - нижче поясню чому», – йдеться в листі.

За його словами, розгром офісу його фірми – політичне замовлення.

«Розгром офісу ProstoPrint.com - це політичне замовлення. Про це знають слідчі та оперативники, і не особливо соромляться говорити вголос. Ніяких товарів з символікою Євро-2012, крім тих, які замовили самі співробітники міліції (і які ми надрукували, бо ми виготовляємо товари на замовлення клієнта) при обшуку у нас не знайшли - і тому вчора ввечері «докази провини» посилено фабрикували, але так нічого суттєвого придумати і не змогли. Людей, у яких сім'ї та діти, утримували в приміщенні УБОЗ до пів на п'яту ранку. Мені не пред'явили ніяких офіційних документів про те, що відбувається, а майно компанії (яку в 2000 році я починав створювати, маючи в активах 300 доларів стартового капіталу і вагітну дружину) вивезли в невідомому напрямку, не надавши опису або хоча б можливість бути присутнім при завантаженні», – пише Олєйніков.

«Я звертаюся до Вас як до все ще гаранта Конституції в надії на законність і правосуддя - це все, чого ми хочемо, оскільки за законом і справедливістю вся ця «справа» розсиплеться як картковий будиночок, а виконавці як мінімум позбудуться погон», – додав підприємець.

Олєйніков також заявляє про те, що на його родичів чиниться тиск.

«Вікторе Федоровичу, моє звернення набагато важливіше для Вас, ніж для мене. Я - досвідчений фахівець, який побудував не одну інноваційну компанію в Україну. Моя дочка - чемпіонка України з тенісу. Сьогодні моя сім'я піддається політичним переслідуванням з боку Ваших підлеглих, ми можемо це довести і отримати притулок в Європі або США», – додав він.

Нагадаємо, за словами власника компаній Prostoprint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

Як відомо, у серпні у мережі інтернет з'явилися відеоролики з матчу Динамо (Київ) - Карпати (Львів), де вболівальники ображають президента Віктора Януковича і тих, хто голосував за нього. Образливе гасло розпочинається словами “Спасибо жителям Донбаса....”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.