Власник ProstoPrint подає до суду на Лубківського

8 Вересня 2011, 17:08

Так, на запитання, що Лубківський заявив, що нібито попереджав компанію про незаконне використання логотипу Євро-2012, Олєйніков відповів: «Пан Лубківський буде відповідати за наклеп. Нехай покаже листа, хоча б електронного, котрого він чи хтось із його підлеглих нам надсилав! Я буду подавати на пана Лубківського до суду, і юристи цей позов вже готують».

«Може, йому хтось сказав, що такого листа надсилали, може, ввели в оману його? А якщо він готовий підтвердити свої слова – нехай підтверджує. Але він не буде готовий. Тому нехай готує вибачення і компенсує збитки», – додав Олєйніков.

Інтерв’ю з Денисом Олєйніковим читайте тут.

Нагадаємо, 6 вересня  Олєйніков повідомив, що  УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Пізініше в Головному управлінні Міністерства внутрішніх справ в Києві пояснили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов'язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.  Згодом у міліції заявили про порушення кримінальної справи проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint .

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.