Власник ProstoPrint достукався до Платіні. Його справою зацікавились у Європі та США

9 Жовтня 2011, 15:22

Про це сказано в повідомленні на його сторінці в соціальної інтернет-мережі Facebook.

7 жовтня в Ньоні (Швейцарія) Олейніков, як він зазначає у своєму повідомленні, зустрівся з радником президента УЄФА Мішеля Платіні Паскалем Торресом і передав йому лист і медіапідбірку щодо ситуації з ProstoPrint.

"Як ми й припускали, в UEFA знають про ситуацію тільки за розповідями Колеснікова-Лубківського, тому я виклав нашу позицію – з посиланнями на публікації в ЗМІ, відеоматеріалами, свідченнями очевидців і учасників подій 6 і 15 вересня, іншими документами. Нас почули, тепер протягом 7-10 днів чекаємо реакції від UEFA", – пише Олейніков.

За його даними, ситуацією з ProstoPrint також зацікавилося національне телебачення Швейцарії, що готує окремий сюжет про реакцію УЄФА на дії української влади.

Крім того, до Олейнікова, як він повідомляє, із приводу ситуації з ProstoPrint звертаються журналісти з Італії, Великої Британії, Угорщини, Хорватії й США.

Нагадаємо, 21 вересня власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України. Олєйніков заявив, що увечері 19 серпня йому вперше пригрозили розправою над сім'єю, після чого він вирішив найняти охоронне агентство.

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб поліграфічної компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами власника компаній ProstoРrint та futbolka.ua Дениса Олєйнікова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

7 вересня Денис Олєйніков звернувся до президента Віктора Януковича з відкритим листом, в якому заявив про свою готовність просити політичного притулку за кордоном.