Власник компанії ProstoPrint реалізовуватиме україно-російський бізнес проект у Прибалтиці

17 Серпня 2012, 11:11

«Повертаюся в українсько-російський інтернет-бізнес в жовтні – в якості керівника нового симпатичного стартапу. Після відпустки, що тривав рівно рік», – пише Олейников.

Як він зазначив, «неприємно, що моє прізвище асоціюється тільки з політикою – я все-таки багато років в e-commerce, з-під пера (точніше, клавіатури) вийшов не тільки ПростоПрінт, а й imena.ua, kvitka.ua, futbolka.ua».

За його словами, офіс компанії буде в одній з країн Балтії. Деталі не повідомив.

Нагадаємо, 21 вересня минулого року власник компанії ProstoPrint Денис Олейников виїхав з родиною з України.

Раніше відбулися обшуки у цій компанії. За словами Олейникова, УБОЗ захопив офіси його фірм нібито через друк футболок з написом "Спасибо жителям Донбасса…".

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва заявило, що порушило кримінальну справу проти майже 10 посадових осіб компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції.

9 березня цього року Олейников продав компанію ProstoPrint її іноземному інвесторові. За його словами, тепер ProstoPrint базуватиметься в Латвії. Він також зазначав, що планує почати активну роботу в Росії.