НОВИНИ

Проблеми у ProstoPrint почалися після листа УЄФА

УЄФА надсилала власнику поліграфічної компанії ProstoPrint Денису Олєйнікову листа, в якому просила не зловживати брендом УЄФА. Про це в інтерв’ю Українському тижню розповів Операційний директор УЄФА Мартін Каллен.

«Ми надіслали Олєйнікову листа з проханням не зловживати брендом УЄФА і після цього почалася вся ця історія (обшуки у компанії – Ред.)», - сказав Каллен.

За його словами, це звична ситуація. «Ми щороку надсилаємо 200-300 таких листів. Ми завжди стежимо за тим, щоб права наших партнерів, які заплатили гроші за використання бренду та лого, були захищені. Для нас ця справа вже закрита», - додав він.

Інтерв’ю з Мартіном Калленом читайте у №44 Українського тижня

Нагадаємо, 21 вересня власник компанії ProstoPrint Денис Олєйніков виїхав з родиною з України. Він стверджує, що його переслідували за друк футболок з написами політичного характеру.

Слідче управління Головного управління Міністерства внутрішніх справ Києва порушило кримінальну справу проти близько 10 посадових осіб  компанії ProstoPrint за підозрою в незаконному використанні торговельного знака-емблеми чемпіонату Європи з футболу 2012 року на футболках, чашках, кепках і іншій продукції. Раніше відбулися обшуки у цій компанії. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.