Влада просить українців скинутися на зброю, футбол і дороги

22 Травня 2011, 13:10

Так, 20 травня міністр оборони Михайло Єжель віддав на будівництво українського корвета місячну зарплату і закликав українців підтримати його ініціативу.

«Я особисто віддаю на будівництво українського корвета своє місячне грошове забезпечення. Впевнений, що в Україні знайдеться багато людей, які також візьмуть участь в будівництві народного корабля», – заявив Єжель. 

Раніше, 16 травня голова Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк заявив, що у малих містах області немає коштів на ремонт доріг, тому запропонував за фінансовою допомогою звернутися до людей.

«Місцева громада будь-якого міста і району, депутати, ініціативна група звертаються до людей і кажуть: люди добрі, закон нам дозволяє об`єднати зусилля, хто скільки може, зібрати гроші для того, щоб цю дорогу привести в такий-то стан», – сказав він.  

У січні  голова Львівської облради Олег Панькевич закликав громадськість зібрати кошти на пам’ятник Степанові Бандері у Львові.

«Особливо зараз, як ніколи, актуальне завершення будівництва пам'ятника Степану Бандері у Львові. Ми звертатимемося до громадськості, разом думатимемо, як розв'язати цю важливу проблему…Зараз належить з'ясувати, скільки і як були витрачені кошти на будівництво пам'ятника Бандері, і скільки треба на завершення. Кошти мають бути передбачені в обласному бюджеті і в районних бюджетах. Громада повинна приєднатися також», – сказав Панькевич.

У травні 2010 року президент Віктор Янукович виступив з ініціативою створення фонду підтримки національної футбольної збірної України на період її підготовки і безпосередньої участі в іграх фінальної частини Євро-2012.

«Я хотів би, щоб ви подумали над питанням створення українського фонду підтримки збірної України… Я також візьму участь в цьому питанні – як фізична особа. Я вважаю, що кожен громадянин України також може взяти участь у фонді, і присутні тут чиновники – у тому числі», – відмітив президент відмітивши, що перемога української збірної на чемпіонаті – це мрія мільйонів уболівальників.