Віце-президент Єврокомісії відреагував на ухвалення ВР закону про антикорупційний суд

7 Червня 2018, 22:34

Віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс у четвер, 7 червня, привітав Україну з ухваленням закону про антикорупційний суд, назвавши голосування за відповідний документ "історичним". Про це він написав у Twitter.

 

"Я вітаю тверду налаштованість, продемонстровану Україною щодо боротьби з корупцією. Доказом цього є історичне голосування за створення антикорупційного суду. Ключовим стане втілення закону",– наголосив Домбровскіс.

 

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних.

 

Венеціанська комісія повідомила, що задоволена рішенням Верховної ради ухвалити закон про антикорупційний суд.  Водночас уряд Німеччини привітав рішення Верховної Ради про створення антикорупційного суду.  Міжнародний валютний фонд повідомив, що ретельно вивчить положення ухваленого Верховною Радою закону про антикорупційний суд, зокрема щодо призначення суддів.