НОВИНИ

Венеціанська комісія відреагувала на ухвалення ВР закону про антикорупційний суд

Зокрема, президент комісії закликав всіх причетних забезпечити швидке заснування суду.

Венеціанська комісія повідомила, що задоволена рішенням Верховної ради ухвалити закон про антикорупційний суд. Про це заявив президент комісії Джанні Букіккіо.

 

За його словами, відповідний крок є свідченням готовності України продовжувати реформи.

 

"З великим задоволенням – і я б навіть сказав з великою радістю, я дізнався про сьогоднішнє рішення Верховної Ради щодо затвердження закону про Вищий антикорупційний суд. Згідно з повідомленнями, прийнятий закон відповідає рекомендації Венеціанської комісії", – йдеться у заяві.

 

Водночас Букіккіо привітав членів парламенту з ухвалення закону.  

 

"Я хотів би привітати членів Верховної Ради з сьогоднішнім голосуванням і дякую всім, хто сприяє прийняттю закону. Це важливий крок вперед для України та для Європи, передусім для громадян України, які занадто довго страждали від зла корупції. Сьогоднішнє голосування показує, що Україна налаштована продовжувати шлях реформ та європейської інтеграції", – наголосив він.

 

Крім того, президент комісії закликав всіх причетних забезпечити швидке заснування суду та надати йому відповідні засоби для його функціонування.

 

Як повідомлялося, 7 червня Верховна Рада України у другому читанні підтримала президентський законопроект №7440 Про Вищий антикорупційний суд. За дане рішення проголосували 317 народних депутатів зі 226 необхідних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.