Віце-канцлер Австрії виступив за скасування санкцій проти Росії

3 Червня 2018, 14:40

Віце-канцлер Австрії та лідер правої Партії свободи Хайнц-Крістіан Штрахе виступив за скасування санкцій Євросоюзу проти Росії. Про це повідомляє видання Oesterreich.

 

"Санкції завдали шкоди, зокрема, нашій австрійській економіці зокрема. Настав час покласти край цим болісним санкціям та нормалізувати політичні та економічні відносини з Росією", – заявив Штрахе.

 

Варто зазначити, що партія Штрахе є молодшим партнером по коаліції консерваторів канцлера Себастьяна Курца.

 

Штрахе і раніше заявляв, що не підтримує санкції ЄС проти Москви за підтримку бойовиків на Донбасі.

 

Окрім цього, за кілька днів до Відня приїде російський президент Владімір Путін, який проведе зустріч з австрійським колегою Александром ван дер Белленом.

 

Штрахе у свою чергу також заявив, що також зустрінеться з Путіним, і я з нетерпінням чекає "обміну ідеями".

 

Нагадаємо, 23 травня державний секретар США Майк Помпео заявив, що Вашингтон продовжить вводити санкції проти Росії через стратегічний виклик, а саме – агресію РФ проти американських союзників, невиконання Москвою Мінських угод, а також спроби втручання в демократичні вибори.

 

6 квітня Управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднило санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем.

 

Глава Міністерства фінансів США Стівен Мнучін заявив, що Сполучені штати Америки ввели нові санкції проти російських чиновників, олігархів та компаній через агресивну діяльність Російської Федерації у світі. Він також сказав, що російський уряд відповідальний за непропорційне збагачення олігархів та владних еліт.