НОВИНИ

У США прокоментували введення нових санкцій проти російських олігархів

Глава американського Мінфіну заявив, що російський уряд залучений до різноманітних ворожих дій у всьому світі.

Сполучені штати Америки ввели нові санкції проти російських чиновників, олігархів та компаній через агресивну діяльність Російської Федерації у світі. Таку заяву зробив глава Міністерства фінансів США Стівен Мнучін.

 

"Російський уряд залучений до різноманітних ворожих дій у всьому світі, серед яких триваюча окупація Криму та провокації насильства на сході України, забезпечення Асада засобами і зброєю, якими вони бомблять своїх же мирних жителів, спроби підірвати західні демократії і проведення шкідливої кібердіяльності", - заявив Мнучін.

 

Він також сказав, що російський уряд відповідальний за непропорційне збагачення олігархів та владних еліт.

 

"Російські олігархи і еліти, які отримують прибуток від цієї корумпованої системи, відтепер не будуть ізольованими від наслідків дестабілізуючої діяльності їхнього уряду", - зауважив глава американського Мінфіну.

 

Нагадаємо, напередодні управління з контролю за іноземними активами Держказначейства США (OFAC, Office of Foreign Assets Control) оприлюднили санкційний список проти 24 російських бізнесменів і чиновників зі "кремлівського списку", фінансових установ, державних і приватних компаній, яких пов'язують з Кремлем. 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.