«Васильківські терористи» закликали провести громадську люстрацію суддів

4 Травня 2012, 11:17

Для цього, на їхню думку, потрібно проводить соціологічні опитування відвідувачів суду і визначити найкорумпованіших суддів. За їх словами, вже є позитивний досвід громадської люстрації у Васильківському міськрайонному суді.

«Більше року тому громадські активісти Василькова за підтримки журналістів провели громадську люстрацію Васильківського суду. Тоді шляхом опитування громадян відвідувачів Васильківського суду було виявлено найбільшого корупціонера цього суду – суддю Очківського. Після оприлюднення результатів громадської люстрації  перед загрозою публічного звільнення суддя Очківський сам написав заяву про відставку», – йдеться в повідомленні.

За час проведення громадської люстрації Васильківского міськрайонного суду громадяни повідомили активістам чимало фактів порушення суддями чинного законодавства, конституційних прав і свобод людей, корупції і навіть хабарництва.

«Васильківські терористи» пропонують почати процес люстрації суддів з Києво-Святошинського районного суду Київської області», – зазначається в повідомленні Соціал-Національної Асамблеї.

Нагадаємо, 22 серпня співробітники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України», які 24 серпня начебто планували здійснити вибух у Києві або передмісті за допомогою саморобного вибухового пристрою. До затриманих більше десяти годин не пускали адвоката, а в ніч з 22 на 23 серпня затриманих звільнили.

26 серпня Солом’янський райсуд Києва заарештував на два місяці депутатів Васильківської міськради Сергія Бевза та Ігоря Мосійчука, а також Володимира Шпару з організації «Патріот України», яких нібито підозрюють в організації теракту.

Свідки у справі неодноразово заявляли про тиск зі сторони СБУ. А самі підозрювані стверджують про фальсикацію доказів.