Валерій Іващенко: влада прокурорів та СБУ в Україні все більше починає нагадувати румунську Секуритате

Акценти
15 Лютого 2013, 12:01

Після контакту з українською системою «правосуддя», над якою домінує прокуратура, Іващенко каже, що наївно сподіватися на реформу ГПУ. Остання є державою в державі, яка прямо зловживає своїми повноваженнями для перевірки діяльності інших органів, а то й приватних контрактів.

«Прокурори в Україні зараз навіть пишаються, що їм вдалося зберегти свою службу майже незмінною від радянських часів», – каже Іващенко й наголошує, що навіть за більшовицьким задумом ця ключова інституція не мала функціонувати без будь-якого зовнішнього контролю. 

Читайте інтерв’ю з Валерієм Іващенком у №7 Українського тижня.

Нагадаємо, як стало відомо  «Українському тижню», Валерієві Іващенку, який був тимчасово виконуючим обов’язки міністра оборони в уряді Юлії Тимошенко, надано політичний притулок у Данії. МЗС країни підтвердило цю інформацію.

Колишнього в.о. міністра оборони судили в Україні за звинуваченням у перевищенні службових повноважень засудили до 5 років позбавлення волі, однак Апеляційний суд Києва пом’якшив покарання до умовного терміну і звільнив з-під варти 14 серпня 2012-го року.

Після цього Валерій Іващенко подав касаційну скаргу.

92