В Україну прибуло перше судно з американським вугіллям

13 Вересня 2017, 10:21

До перевантажувального комплексу  ДП "Морський торговельний порт "Южний"  у ніч на 13 вересня прибуло судно Ocean Ambitious, на борту якого 62 тисячі тонн енергетичного вугілля зі США. Про це повідомила прес-служба порту.

Зазначається, що імпортний вантаж планують розвантажити за 3 доби.

"ДП «Морський торговельний порт «Южний» впевнено виконує доручення Міністерства інфраструктури  щодо прийому та відправки вугілля на українські ТЕС. На початку вересня ми завершили планову підготовку обладнання,  адже у найближчий тиждень підприємство планує прийняти одразу чотири судна з вугіллям, загальним об’ємом понад  295  тисяч тонн: одне судно для « Центренерго», два судна для ДТЕК та одне для ТОВ «Єврореконструкція»", – розповів в.о. директора "Южного" Віталій Жуковський.

За його словами, графік прийому та відправки буде виконаний вчасно.

Як повідомлялось,  із Балтимору (США) 21 серпня вийшла перша партія 62 тисячі тони пенсильванського вугілля для України.

Нагадаємо, раніше українська державна компанія "Центренерго" домовилася про постачання із США 700 тис. тонн вугілля антрацитової групи до кінця 2017 року.

Як повідомлялося, у червні президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що США готові продавати вугілля Україні та іншим державам світу, які мають у цьому потребу.